Kırıkkale Millenicom Bayi

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan ve serbestleşen Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle 2004 yılında kurulan Millenicom, 2019 Haziran ayı itibarıyla SOCAR Türkiye çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Millenicom; 240 bini aşkın müşterisine çeşitli telekom ve iletişim hizmetleri sunmakta, uygun fiyatlı, avantajlı, sorunsuz ve kaliteli bir internet ile kullanıcılarını dünyaya bağlamaktadır.

Kırıkkale Hürkan Elektronik
Kırıkkale Hürkan Elektronik

Bireysel müşteriler için; ADSL, VDSL, FİBER seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunan Millenicom; cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız, kotasız internet ve ücretsiz kurulum gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Kurumsal müşteriler için ise sabit internet ve telefon hizmetlerinin yanı sıra iş kalitesini yükselten, uygun fiyatlı hayat kolaylaştırıcı bulut çözümler ve IP tabanlı kaliteli ses sunan Millenicom, bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre genişletmektedir.

Millenicom, 2017 yılında Bilişim 500 araştırmasında “Yılın Alternatif Operatör Hizmeti Kategori Birincisi” ve Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı araştırmasında “İletişim Hizmetleri Sektör Üçüncüsü” seçilmiştir.

SOCAR Türkiye Hakkında

19,5 milyar dolar yatırım hedefi ile Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı konumunda bulunan SOCAR; petrokimya, rafinaj, doğalgaz ticareti ve dağıtımı ile bu alanları destekler nitelikteki ilgili faaliyetlerinin yanı sıra kendisine ait bir fiber hat ağına da sahiptir. Türkiye’nin doğusunda Gürcistan sınırından başlayarak batısında Yunanistan sınırında son bulacak yaklaşık 1.850 km uzunluğunda bir fiber optik hat olarak planlanan projesi ile SOCAR, bölgede ve dünyada faaliyet gösteren operatörler ile diğer telekomünikasyon firmalarının servislerine de ek kapasite ve hat yedeklemesi gibi katkılar sunmayı hedeflemektedir. Şu an 20 il ve 67 ilçeden geçen ve Türkiye’yi doğu-batı ekseninde boydan boya kapsayacak SOCAR Fiber hattının inşaat çalışmaları devam etmekte olup hattın 2019 yılında tamamlanması hedeflenmektedir

Whatsapp Canlı Deste
Whatsapp Canlı Destek Sistemi
Whatsapp Canlı Destek Sistemi
Powered by