Kırıkkale Dsmart Bayi

D-smart Kırıkkale Yetkili Bayi

D-Smart Kırıkkale Yetkili Bayi,Hürkan Elektronik olarak müşterilerin her türlü D-smart sorularının cevaplanmasında ve sorunlarının çözümünde tam yetkili olarak hizmet vermekteyiz.D-smart’ın güncel kampanya ve paketlerinden müşterilerimizin isteklerine göre ve D-smart internet hizmetlerinden de en iyi fiyat garantisiyle müşterilerimize memnuniyet garantisiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

D-smart Hakkında

D-Smart, 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 2018 itibarıyla Demirören Holding bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır. İnternet ve televizyon hizmetlerini tek fatura avantajı ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştirmektedir.

D-Smart’ın dijital içerik hizmetleri; tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil belgesel kanalları, spor, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanısıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üzerinden yayın yapan yüzlerce uydu kanalı ve 92’si HD 240’tan fazla kanal ile kullanıcılara sunulmaktadır.

D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart dünyasını internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefon,  tablet ve uydu alıcıları üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ve çok daha fazlasına ulaşmaktadır.

Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek 2010 yılından bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-SmartNet markası ile tüm internet paketlerini kullanıcılarına tek fatura anlayışı ile sunmaktadır.

D-smart Sıkça Sorulan Sorular

D-SMART DİJİTAL YAYIN MI YAPAR?

Evet. D-Smart sayesinde ses ve görüntü dijital yayın kalitesi ile kullanıcılara ulaştırılır. D-Smart, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesini değiştirmeden, bozmadan, sıkıştırmadan size ulaştırır.

D-SMART’A NASIL ABONE OLABİLİRİM?

D-Smart’ın HD kalitesiyle sunduğu ayda 19 TL’den başlayan zengin içerikli TV paketlerine abone olmak için www.dsmart.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0850 266 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine uğrayabilirsiniz.

D-SMART TV PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM?

o    Zengin belgesel kanalları, haber, yemek, müzik ve ulusal kanallarla dolu Hoş Geldin Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

o    Hoş Geldin Geldin Paketi kanallarına ek olarak tüm ailenizin zevklerine hitap edecek seçkin spor ve çocuk kanallarını sunan Aile Spor Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

o    Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak dünyaca ünlü yıldızları evinize getirecek film ve dizi kanallarını kapsayan Film Dizi Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

o    Filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına televizyon keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Mega Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

D-SMART TV PAKETLERİNİ SATIN ALIRKEN HANGİ ÖDEME YÖNTEMLERİNDEN FAYDALANABİLİRİM?

Film Dizi ve Mega Paket aboneliklerine peşin veya aydan aya ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Hoş Geldin Paketi ve Aile Spor aboneliğine ise sadece aydan aya ödeme seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

D-SMART’I SATIN ALDIKTAN NE KADAR SÜRE SONRA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİRİM?

Smartkart aktivasyonu gerçekleştikten hemen sonra D-Smart’ın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

AKTİVASYON İŞLEMİ NEDİR?

Aktivasyon işlemi, D-Smart’ın uydudan bir sinyal gönderilerek çalışır hale getirilmesi işlemidir.

ABONELİĞİMİ BAŞLATIRKEN AKTİVASYON ÜCRETİ ÖDEMEM GEREKİYOR MU?

Aktivasyon ücreti D-Smart tarafından abonelerimize hediye edilmektedir. Bu sebeple aktivasyon ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

HANGİ KANALLARI İZLEYEBİLİYORUM?

D-Smart ile filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına 240’tan fazla ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleyebilirsiniz. D-Smart’ın kullanıcılarına özel sunduğu Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MovieSmart gibi film, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında çocuklara yönelik eğlenceli ve öğretici içeriklerin olduğu çocuk kanallarını izleyebilirsiniz. Ayrıca, hotbird uydusuna bakan bir çanak anteniniz varsa, yüzlerce yabancı kanalı da şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Tüm kanalları görmek için tıklayınız.

YURTDIŞINDA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİR MİYİM?

Türksat’ın batı ve S1 izdüşümündeki tüm kanallar avrupa’da izlenebilir; ancak doğu izdüşümündeki kanallar izlenemez.

SMARTKART NE İŞE YARAR?

Sadece D-Smart ile çalışan smartkart ile D-Smart kanallarını izleyebilir ve çeşitli interaktif uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

SMARTKART’I HERHANGİ BİR UYDU ALICISI İLE KULLANABİLECEK MİYİM?

Hayır. Smartkart’ınızı sadece D-Smart ile kullanabilirsiniz. Diğer uydu alıcılarında kullanılır ise smartkart bloke olacaktır.

SMARTKART’IN KAYBOLMASI VEYA BOZULMASI DURUMUNDA NE YAPMALIYIM?

Smartkart’ın kaybolması veya bozulması durumunda 0850 266 0 266 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine giderek yeni bir smartkart satın alma talebinde bulunabilirsiniz. Cihaz mülkiyeti D-Smart’a ait olan durumlarda, alınan hata doğrultusunda işlem sağlanmaktadır. Cihaz mülkiyeti aboneye ait olan durumlarda ise 100 TL’lik bir fiyatlandırma bulunmaktadır.

SMARTKART OLMADAN DA YAYIN ALABİLİR MİYİM?

Smartkart olmadan uydudaki şifresiz yayınları izleyebilirsiniz. Ancak, D-Smart kanallarından faydalanabilmeniz için smartkart’ınızın aktivasyonu yapılmalıdır.

KISA SÜRELİ YER DEĞİŞİKLİKLERİNDE SMARTKART AKTİVASYONU TEKRARLANACAK MI?

Hayır. Adres değişikliklerinde aktivasyon tekrarına gerek yoktur.

GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR?

D-Smart uyumlu uydu alıcıları, kullanım hatasından doğan bozulmalar hariç aboneliğiniz süresince 2 yıl garanti kapsamındadır.

TAAHHÜT SÜRESİ İÇİNDE TAAHHÜTÜNÜ BOZAN ÜYELERİMİZİN ÖDEYECEKLERİ CAYMA BEDELİ NASIL HESAPLANIR?

Taahhüt süresi içinde taahhütünü bozan üyelerimize cayma bedeli olarak, taahhütlerinin sonlandığı ay itibarı ile almış oldukları indirimlerin toplam bedelleri ve kalan aylarda ödeyecekleri tutarın toplam bedelleri karşılaştırılarak, üyemiz açısından daha avantajlı olan tutar yansıtılır.

Whatsapp Canlı Deste
Whatsapp Canlı Destek Sistemi
Whatsapp Canlı Destek Sistemi
Powered by