Kırıkkale Bariyer Sistemleri

Kırıkkale Bariyer Sistemleri Kurulumu
Kırıkkale Bariyer Sistemleri Kurulumu

Kırıkkale’de Hürkan Elektronik Olarak Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen yerlerde azami güvenlik oluşturmak amacı ile üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyer sistemleri, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda inceleyebilir, ihtiyacınız olan bariyer sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

BARİYER SİSTEMLERİ ÇEŞİTLERİMİZ

Kollu bariyer sistemleri
Görsel anlamda şık bir görüntüye sahip ve güçlü fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutatabilirsiniz.

Arma 212 Serisi Kollu Bariyer Sistemi
Arma 212 Serisi bariyer sistemleri çeşitlerimiz yuvarlatılmış dış hatlar ile daha estetik görüntü elde edilmiş ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanma gibi istenmeyen mevsimsel durumlara karşı koruma sağlanmış olup, mikro işlemci kontrol panel ile her türlü erişim (access) kontrol sistemine uyumludur. Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr’dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Arma 216 Serisi Kollu Bariyer Sistemi

Arma 216 tek kol çıkışlı kollu bariyer , ekonomik bir model olarak tasarlanmış ve Arma 216 Serisi bariyerler yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünümü katılarak komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuştur. Mikro işlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumlu halde üretilmiştir. Rüzgar direncine karşı aerodinamik alüminyum yuvarlak kol kullanılmıştır. Balanslı yay sistemiyle manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr. dır. Araç geçişinden sonra otomatik kapama sistemiyle zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Mantar bariyer sistemleri

Arma Tank mantar bariyer sistemleri çeşitimiz, özel üretim bir bariyer olan suikast bariyeri can ve mal emniyeti göz önünde bulundurularak özel çelikler kullanılarak imal edilmektedir. Firmamızın özel tasarlamış oldugu suikast mantar bariyer sistemleri tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek amaçlı özel tasarlanmıştır. Arma Tank mantar bariyer, 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu görevini sürdürmeye devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği 0’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz bir çözümdür.

Arma Tank mantar bariyer sistemi için tıklayınız.

Blok bariyer sistemleri

Yüksek güvenlik ihtiyaçları olan iş merkezleri, plaza ve alış-veriş merkezleri, resmi kurumlar, konsolosluk vb. gibi sahalarda geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir güvenlik sistemi ürünüdür. Her tip araçlı suikast şekillerini önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access control sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur. Blok bariyer sistemleri hem güçlü hem de görsel açıdan estetik bir bariyer çeşididir. Tüm bariyer sistemleri mizde her zaman en kaliteli ürünler en hesaplı bariyer fiyatları anlayışı ile değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemleri
Otopark Bariyer sistemleri, otopark alanlarınız için yüksek güvenlik ortamı ortamı oluştururak araç geçişlerinin kontrolünü sağlar.Otopark alanları için en çok tercih edilen ürünlerimiz Road Blocker,Mantar Bariyer, Yer Tuzağı ve Kollu Bariyer sistemleridir.Bu ürünlerimiz arasında dayanaklılığı ve güçlü görüntüsü ile Road blocker en çok tercih edilen ürünümüzdür.

Whatsapp Canlı Deste
Whatsapp Canlı Destek Sistemi
Whatsapp Canlı Destek Sistemi
Powered by